Spotkanie Hertha Berlin kontra FC Koln zakończone wynikiem 1-3

W dniu 2022-01-09 14:30 na stadionie Olympiastadion Berlin odbył się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 18 pomiędzy Hertha Berlin a FC Koln.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Hertha Berlin a FC Koln zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: A. Modeste 29' 0-1 M. Uth O. Duda 32' 0-2 V. Darida 57' 1-2 J. Thielmann 90' 1-3

Żółte kartki Hertha Berlin: Jordan Torunarigha 48' Suat Serdar 61' Kevin-Prince Boateng 82'

Żółte kartki FC Koln: Timo Hübers 15'

Czerwone kartki FC Koln:

Główny sędzia spotkania to Tobias Stieler, Germany. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Hertha Berlin stanie naprzeciw VfL Wolfsburg, następne spotkania z drużynami Union Berlin i Bayern Munich natomiast FC Koln podejmie Bayern Munich. Następne mecze zagra z drużynami Hamburger SV i VfL BOCHUM.

Oddani kibice z zapałem śledzą niezwykle interesujące starcia, które odbywają się w lidze Bundesliga 1. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak między innymi Jordan Torunarigha Timo Hübers nierzadko zaserwowały wyśmienitym kibicom wiele wrażeń. Obserwujemy wyśmienite asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwoną kartką zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy drużynami są zażarte, nie często zdarza się, że są to widowiska mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić mecze piłkarskie ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Hertha Berlin i FC Koln w lidze Bundesliga 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Olympiastadion Berlin.